Współpraca

Instalatorzy

Zostań instalatorem Inteligentnego Domu opartego o system LCN.

Firma LCN chętnie nawiąże nowe współprace ze specjalistami, którzy działają w branży instalatorskiej. Wymagany jest oczywiście kontakt z opiekunem regionalnym i profesjonalne przeszkolenie. Udzielimy wszelkich materiałów oraz sprzętu szkoleniowego.

Odpowiednie przeszkolenie instalatorów jest dla nas priorytetem do dalszej współpracy. Zostań autoryzowanym partnerem LCN.

Deweloperzy

Zakup mieszkania to jeden z ważniejszych momentów w życiu. Aktualnie wymagania klientów stały się dużo większe i chcą oni korzystać z możliwości technologicznych.

Oferując klientom taką możliwość mocno zwiększamy wartość nieruchomości i dajemy nowe możliwości automatyzacji mieszkania/domu. Oprócz wymarzonego domu klienci otrzymają również dostęp do najnowocześniejszych technologii, które dają większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także oszczędności używanych mediów.

Jedynym najważniejszym elementem, o który należy zadbać podczas wyprowadzania instalacji elektrycznych to dodatkowa żyła przeprowadzająca dane do modułów.

Architekci

Jeżeli chcesz spełnić w 100% oczekiwania swoich klientów i zaprojektować nowoczesny, innowacyjny oraz ekologiczny budynek musisz zadbać o nowoczesne technologie.

Nasz system pozwala na pełną automatyzację budynkową oraz wprowadzenie znacznej oszczędności podczas korzystania z mediów. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami.

Ekologia, innowacyjność i oszczędność to priorytet w dzisiejszym projektowaniu budynków inwestycyjnych oraz mieszkalnych.