Firma

LCN Polska

LCN (Local Control Network) POLSKA działa na terenie Polski od 2004.
LCN Polska jest jedynym i wyłącznym Partnerem i dystrybutorem producenta komponentów LCN firmy ISSENDORFF KG z Rethen kolo Hanoweru w Niemczech na terenie Polski.

Pierwsza oficjalną prezentację systemu pokazaliśmy na listopadowych Targach ELEKTRO EXPO 2004. System został „zauważony” i wyróżniony tytułem i statuetką Złotej Iskry za inteligentny system sterowania. Na terenie Polski uruchomiono 5 biur regionalnych z centralą w Opolu. Struktura biur regionalnych sprawdziła się, bo udało się skrócić drogę zainteresowanych firm, biur projektowych, pracowni architektonicznych a nawet klientów końcowych do kompetentnych techników na obszarze całej Polski.

Issendorff KG

Od roku 1992 LCN spełnia wymogi stawiane nowoczesnemu systemowi sterowania budynkiem. Dzięki inteligentnemu sterowaniu system LCN przyczynia się do oszczędności energii i kosztów eksploatacyjnych.

Dzięki technicznym możliwościom produktu, pracom rozwojowym twórcy systemu oraz elastyczności przedsiębiorstwa spółka ISSENDORFF KG wyznaczyła nowe standardy w zakresie sterowania budynkiem, które obowiązują do dnia dzisiejszego.

LCN wyróżnia jasna i przejrzysta koncepcja podstawowa, wydajność, stabilność oraz łatwość obsługi przy atrakcyjnym stosunku ceny do jakości.

Nasza firma oferuje przejrzysty system doskonały zarówno w budownictwie mieszkaniowym, handlowym, rekreacyjnym jak i przemysłowym.